V 11. Štiavnickom magazíne uvidíte:

1/ V piatok 8.marca sa v Banskej Štiavnici konal Rezortný deň Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie. Program bol bohatý a rozprávalo sa napríklad aj o téme bezpečnej samosprávy a prevencii proti kriminalite.

2/ Technické služby mesta Banská Štiavnica v mesiaci február vykonávali čistenie lokality Glanzenberg od samo-náletových drevín. Lokalita je vyčistená, výhľady krásne a tak sa sem určite oplatí prísť.

3/ Ako sme spomenuli v predošlom magazíne informácie o stavebných činnostiach mesta sme rozdelili do dvoch samostatných reportáži. Druhú časť plánovaných akcií Vám prinášame dnes.

POČASIE

 

2 thoughts on “11. Štiavnický magazín 2024

  1. 1. téma: “Rezortný deň Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie. Program bol bohatý a rozprávalo sa napríklad aj o téme bezpečnej samosprávy a prevencii proti kriminalite”. Na snímkach bolo vidieť prevažne ľudí v baníckych uniformách. Znamená to, že hlavnou témou návštevy Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie bolo rozvoj baníctva v Banskej Štiavnici?

    • Dobrý večer.
      Tak ako je uvedené v reportáži, tak zdroj foto je z MIRI a to čo nám poslali sme použili. My sme mohli ísť len na poslednú časť celého dňa a to bola návšteva na Mestskej Polícii z ktorej sú použité zábery. Pán Kaliňák ako aj p. Babiaková v rozhovore celkom jasne povedali čo bolo cieľom rezortného dňa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *